Винница: Утеплення будинків, квартир, офісів, адміністративних будівель

Утеплення будинків, квартир, офісів, адміністративних будівель
Утеплення будинків, квартир, офісів, адміністративних будівель

З наближенням холодів, важливо подбати про тепло та затишок у вашій оселі. Приватне підприємство "МАРЧУК" пропонує повний спектр послуг з утеплення фасадів будівель, незалежно від їхнього типу (приватні будинки, квартири, офіси, адміністративні будівлі) у м. Вінниця, Вінницькій області та інших регіонах України.

Приватне підприємство "МАРЧУК" має багаторічний досвід у цій галузі та використовує найсучасніші технології та матеріали. Фахівці пройшли стажування в Німеччині у міжнародній групі для ТОП-менеджерів з енергоефективності і енергозбереження, що гарантує високий рівень якості виконаних робіт.

Підприємство дотримується всіх законодавчих норм та має необхідні дозволи для утеплення квартир у багатоквартирних будинках, видані Вінницьким міським виконавчим комітетом (рішення від. 03.03.2016 р. № 455). Для приватного сектору дозвіл не потрібен.

Ціни на послуги - договірні і залежать від обсягу та виду робіт, а також індивідуальних умов кожного клієнта.

Утеплення будинків, квартир, офісів та адміністративних будівель - ваша надійна і ефективна інвестиція в комфорт та енергозбереження!

Тел.: (067) 706-44-95, (050) 784-67-50.

Дополнительная информация на сайте teplo.vn.ua


Менеджер
г. Винница
Винница
Tел.: 0677064495, 0507846750
Написать письмо автору
Сайт: http://teplo.vn.ua/
Размещено: 14.11.2023 13:38
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Клінінгові послуги по всій Україні.Відмінна якість за доступною ціною! ТОВ “UClean Group” – це професіонали з прибирання комерційних та приватних приміщень по всій Україні. Працюємо відповідально, у зручний для вас час, одноразово чи на контрактній основі. Наші послуги:• Прибирання будівель, приміщень, офісів;• Хімчистка килимових покриттів та меблів;• Миття вивісок, вікон та фасадів;• Прибирання після будівництва, ремонту;• Дезінфекція приміщень. Чистота Вашої установи – це престиж Вашого бізнесу. Ми це зробимо!Працюємо як юридичними ...

Скидки на работы + материалы. Кровельные работы под ключ. Мансардные крыши, стропильные системы. Мягкая кровля, метал., битумная, полимерная, керамическая черепица. Облицовка, утепление домов, квартир. Сайдинг, фактурная штукатурка, короед, термопанели. Доставка метериалов

Консультация. Срочно требуются домработницы в Израиль! Возраст от 21 - 60 лет. Уборка домов, офисов, квартир. 2 выходных в неделю. В услуги входит: уборка, стирка, глажка, частичное приготовление еды. Опыт работы не обязателен, инструктаж 1,2 дня, зависит от обучаемости. Возможно трудоустройство в семьи, с проживанием и питанием за счет работодателя. Есть работа для семейных пар, вакансии ограничены. Полная консультация по збору документов и вылету. Встреча в аэропорту.

[Страница сгенерирована за 0.019 сек]