Винница: Стілець підставка для ніг BoOLeon RELAX (до унітазу)

Стілець підставка для ніг BoOLeon RELAX (до унітазу)
Стілець підставка для ніг BoOLeon RELAX (до унітазу)
Стілець підставка для ніг BoOLeon RELAX (до унітазу)

Вам потрібно купити стілець підставку для ніг до унітазу? Необхідно, щоб ціна була мінімальною, а якість високою? Тоді наша пропозиція саме для Вас!
Ми даємо змогу замовити Релакс підставку до унітазу на самих вигідних для Вас умовах. Кожен знає, що для того, щоб жити в комфорті, потрібно, щоб всі щоденні дії були здоровими, навіть такі як випорожнення.
Ви можете подумати, що може бути легше, ніж просто сходити в туалет? Але насправді більшість людей цей процес виконують невірно. І хоча практично в кожному домі є унітаз, але тільки з його допомогою ми не можемо вірно позбавлятись від продуктів життєдіяльності.
Але з допомогою стільця для ніг BoOLeon RELAX тепер є можливість зробити сидіння на унітазі не тільки зручним, але і корисним. При нормальній дефекації зберігаються здоровими:
- простата;
- сечовий міхур;
- сечовипускальний канал.
Кут при випорожненнях, які відбуваються з цією підставкою, самий найкращий (природний). Таким чином м’язи малого тазу залишаються рухомими і немає тиску в самому кишечнику. Завдяки цьому Ви можете не боятись за з’явлення гриж і розвиток інших хвороб, наприклад, геморой або хронічні запори.
Купити стілець для ніг до унітазу BoOLeon RELAX з нами Ви маєте можливість доступно. Ціна на підставку для ніг до унітазу у нас сама приваблива. Вас зацікавила наша пропозиція? Тоді ждемо ваших відгуків!Менеджер
г. Винница
Винница, Академіка Янгеля, 4Т, кв. 2 поверх
Tел.: 0506403581, 0677060063
Написать письмо автору
Сайт: http://booleon.com.ua/
Размещено: 10.12.2018 09:46
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении![Страница сгенерирована за 0.027 сек]